Taşımacılık geçmişten günümüze insanların en büyük ihtiyaçları arasında olmuştur. Bir yerden başka bir yere göç eden insanların eşyalarını da yanlarında götürmek istemesi sonucu bu ihtiyaç ortaya çıkmıştır. Günümüzde de hala devam eden bu ihtiyaç daha farklı şekillerde yapılmaktadır. Firmamız bu alanda uzmandır. Geçmişten gelen tecrübesi ve profesyonel olarak çalışan ekibi sayesinde firmamız en kaliteli taşımacılık hizmetini sunmaktadır.

Aldığımız eşyaları hiçbir sıkıntı çıkmadan yeni adresinize eksiksiz olarak teslim etmekteyiz. Aynı zamanda bu işlemi çok kısa sürelerde yapmaktayız. Firmamız son teknoloji ürünlerinin de içerisinde bulunduğu geniş filosu sayesinde her türlü taşımacılık işlemini rahatça gerçekleştirebilmektedir.

Avşar Trans Şehirler Arası ve Uluslar Arası taşımacılık ve lojistik sektöründe hizmet vermek amacıyla Antalya’da kurulmuştur. Büyümesini müşteri memnuniyetine verdiği öneme, iş ilişkilerindeki karşılıklı güvene ve sunduğu hizmetin kalitesine borçludur. Gün geçtikçe daha çok büyüyen Avşar Trans Türkiye genelinde referanslı müşteri potansiyeline sahip firmaların başında gelir.

 Hizmet prensiplerimiz
 
Müşteri memnuniyeti
Karşılıklı güvene dayalı bir hizmet anlayışı
Yasalara ve mevzuata uygun bir hizmet sunmak
Güler yüzlü ve disiplinli çalışma anlayışı
Kaliteden taviz vermeme